PA134155 KopiowanieDzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2017 r. w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Rakoszycach odbyła się akademia  z okazji  Dnia Edukacji Narodowej (potocznie zwanym Dniem Nauczyciela). Przedstawienie przygotowali uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Joanny Kieszkowskiej i Izabeli Błońskiej. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych, miłych i pełnych humoru słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli.

Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.Na zakończenie akademii głoś zabrała p. Dyrektor Jadwiga Cielińska, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pani Dyrektor wręczyła "Specjalne Podziękowania"  wszystkim nauczycielom i pracownikom obługi.