P1203571

W 21 i 22 stycznia obchodzimy święto naszych kochanych babć i dziadków. Właśnie oni przez cały rok troszczą się o nas, opiekują się nami i spełniają wszystkie zachcianki. Tak więc ich święto jest dla wszystkich wnuków szczególną okazją, aby się im za to chociaż troszeczkę podziękować. Uczniowie klas młodszych 0-III SP ze swoimi Paniami przygotowali uroczyste spotkania z tej okazji. Podczas nich recytowali wiersze i piosenki, przygotowali również zabawę „karaoke” i oczywiście kawę, herbatę i różne słodkości.

Widać było po twarzach babć i dziadków, że te spotkania sprawiły im radość. Największą jednak przyjemność sprawiły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Po tym jak goście podśpiewywali sobie bardziej znane piosenki, jak i po uśmiechniętych twarzach było widać, że te spotkania były przez wszystkich mile i będą dobrze wspominane.