Spotkanie noworoczne

PC223437

Dnia 4 stycznia 2017 roku w Rakoszycach unosił się bożonarodzeniowy klimat. Po raz czwarty odbyło się spotkanie noworoczne w Zespole Szkół, którego punktem kulminacyjnym były jasełka w wykonaniu uczniów. Jednak zanim zaczęły się występy uczniów, należy podkreślić fakt, iż grono pedagogiczne zaskoczyło zebranych. Kolęda w ich wykonaniu, wprowadziła zaproszonych gości w odpowiedni nastrój i rozpoczęła w pięknym stylu całość spotkania. Spotkanie przeplatane kolędami, w śpiew których angażowali się wszyscy zebrani, przebiegło w niezwykłej atmosferze.

Wszyscy, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tym spotkaniu (a była to bardzo duża liczba gości)na pewno zauważyli pięknie przygotowaną scenografię oraz stoły z poczęstunkiem. .

Wśród zaproszonych gości byli: Burmistrz Środy Śląskiej, Przewodniczący Rady Miejskiej i Radny Okręgu, Dyrektor ZOPO, Przedstawiciele Rady Sołeckiej wsi Rakoszyce, członkowie Rady Rodziców oraz sołtysi okolicznych wsi.