NOWE 076

PANI TEATRZYK W NASZEJ SZKOLE

19 listopada gościliśmy w naszej szkole wrocławską aktorkę- Panią Teatrzyk, czyli panią Klaudię Kąca - Jasic, która przyjechała do nas, aby przedstawić spektakl pt. "Jak Kuba pokonał złość".

Pani Teatrzyk przyjechała sama, ale za to z wielką walizką, w której miała kukiełki potrzebne do przedstawienia.

Najpierw w prosty, ale ciekawy sposób przypomniała dzieciom, czego w teatrze nie wypada robić, po czym zniknęła za parawanem, a na scenie pojawił się Kuba- główny bohater spektaklu. Przygody, które spotkały Kubę pokazały dzieciom, że zawsze należy być dla innych dobrym i miłym, a gdy już zdarzy nam się kogoś skrzywdzić, to trzeba koniecznie jak najszybciej przeprosić i naprawić swoje błędy.

Po przedstawieniu były wielkie brawa, a później dzieci mogły obejrzeć wszystkie kukiełki z bliska.