Szkolne aktualności

FB IMG 1718239616116"Rodzina - tu zaczyna się życie,
a miłość nigdy nie kończy”
5 czerwca 2024r. w naszej szkole odbył się jeden z ważniejszych dni w kalendarzu każdego dziecka i ucznia. Swoje święto mieli wszystkie mamy i tatusiowie. Rodzice naszych przedszkolaków i uczniów przybyli, aby wspólnie ze swoimi pociechami świętować to wzruszające wydarzenie. Uczniowie wyrazili swoją miłość poprzez wiersze, piosenki i tańce. Po uroczystości wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Zrobiliśmy kilka wspólnych, pamiątkowych zdjęć i udaliśmy się na boisko szkolne, gdzie reprezentanci klas wraz z rodzicem brali udział w zawodach sportowych.

Wszyscy świetnie się bawili podczas zespołowych wyścigów rzędów, a na koniec wszyscy zostaliśmy zwycięzcami. Po sportowych rozgrywkach udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie zawodowi żołnierze opowiedzieli nam o swoim trudnym i ciężkim zawodzie. Zobaczyliśmy sprzęt wojskowy. Dowiedzieliśmy się, ile waży ekwipunek żołnierza, a także jakie są jego zadania i na czym polega jego praca. Po prelekcji był czas na kiełbaskę z grilla i smakołyki. W międzyczasie chętne dzieci i uczniowie mogli zrobić sobie kolorowe tatuaże oraz poczuć się jak prawdziwi artyści, malując wielki, wspólny obraz na foli. Rodzicom należą się podziękowania za przybycie i pomoc w przygotowaniach, a dzieciom i uczniom gratulacje za wspaniałe występy.