Szkolne aktualności

Resized 20240529 091343Spotkanie z Iluzjonistą
Dnia 29 maja nasza szkoła stała się miejscem ogarniętym magią. Wszystko to odbyło się za sprawą iluzjonisty pana Huberta Burzyńskiego. To kolejna atrakcja zorganizowana przez Radę Rodziców z okazji Dnia Dziecka. Znikanie i pojawianie się Janusza, cięcie i scalanie sznurka oraz wiele innych efektów... wszystko wyglądało na niemożliwe i niewytłumaczalne. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem i wielkim zaangażowaniem obserwowały każdy jego ruch, by móc nauczyć się chociaż jednej sztuczki.
Świetny kontakt z publicznością, jak i zaproszenie dzieci do wspólnego występu, spowodowało, że każda sztuczka charyzmatycznego artysty była nagradzana gromkimi brawami i okrzykami. Artysta odkrył przed dziećmi świat pełen niewytłumaczalnych zjawisk i niepowtarzalnych przeżyć. Spotkanie z naszym gościem dostarczyło nam wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń o czym mogły świadczyć uśmiechnięte buzie publiczności, zdziwienie, zaskoczenie, a w niektórych sytuacjach nawet zachwyt.