Szkolne aktualności

kmKonkurs matematyczny dla klas I-III
30 kwietnia 2024r. odbył się etap szkolny Powiatowego Konkursu Matematycznego „Wesołe Myślenie” dla uczniów klas I- III SP, który zorganizowała p. Małgorzata Kociolek- Partyka. Celem konkursu było promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki, rozwijanie zainteresowań matematycznych i umiejętności samodzielnej pracy, wyłonienie uczniów mających zdolności matematyczne w celu dalszej, ukierunkowanej pracy z nimi ( udział zwycięzców w konkursie powiatowym). W konkursie udział wzięło 32 uczniów klas I-III Lista laureatów poniżej.
 
KLASA I
  1. Miejsce-Franciszek Kirpa Ib
  2. Miejsce- Mikołaj Przyłucki Ia
  3. Miejsce- Dominik Wilk Ib
KLASA II
  1. Miejsce- Michał Michalik IIb
  2. Miejsce- Wincent Kostrzewa  IIb
  3. Miejsce- Helena Kirpa IIa
KLASA III
  1. Miejsce- Norbert Chojecki
    Miejsce- Julia Matkowska
  2. Miejsce- Karolina Wasilewska