image00000222 Gminny Konkurs Mini Playback Show
Mini Playback Show to konkurs organizowany przez naszą szkołe. Polega on na wcieleniu się w piosenkarza lub piosenkarkę i zaprezentowaniu jego utworu.
23 kwietnia 2024r. uczniowie klas I-III szkół podstawowych z Rakoszyc, Środy Śląskiej, Ciechowa i Szczepanowa, wykazali się w konkursie nie tylko dobrą grą aktorską w naśladowaniu swoich idoli, ale i dużą pomysłowością. Na scenie mogliśmy zobaczyć dziewczynkę wykonującą utwór Sarsy - Naucz mnie. Małą wersję Avril Lavigne w utworze Girlfriend. Był też występ, który porwał wszystkie dzieci do śpiewu - Supermoce.

To już 22 edycja tego konkursu, którego głównym celem jest integracja poprzez zabawę uczniów z różnych szkół. W tym roku w naszej zabawie wzięło udział 69 uczniów, ten wynik bardzo nas cieszy, bo z roku na rok jest nas coraz więcej :)

Jury dokonało oceny uczestników prezentacji taneczno- muzycznych w kategoriach:

• występ indywidualny
    1. Laura Ściana-       SP 3 Środa Śląska, Pola Wróblewska –SP Rakoszyce