IMG 20231127 125718Wyjazd do teatru
27 listopada uczniowie  klasy 7 i 8 wybrali się na spektakl pt.: "Zemsta”.  Jest to z pewnością najsłynniejsza komedia Aleksandra Fredry przepełniona bogactwem charakterów i motywów: miłości, nienawiści, relacji między ojcem i synem, rycerskości tudzież tytułowej zemsty, a wszystko podszyte olbrzymią dawką humoru.
Gdy rozbłysły światła reflektorów, cała sala zamarła z zachwytu. Scena zapełniła się aktorami. Jeden z nich w szczególności zdobył sobie uznanie naszych uczniów - Filip Kempiński, który wcielił się w rolę Papkina. Doskonała gra aktorska, swoboda na scenie i interakcja z publicznością sprawiły, że to on stał się głównym tematem rozmów wśród uczniów po zakończonym spektaklu. Wzrok przykuwały również barwne stroje nawiązujące do epoki, w której rozgrywają się sceny komedii. Spektakl zdecydowanie się podobał, czego dowodzą szczere uśmiechy i rozbawienie uczniów na długo po wyjściu z sali teatralnej.