IMG 20231113 080206Kawiarenka patriotyczna
Kolory biały i czerwony to motyw przewodni patriotycznej kawiarenki, która została zorganizowana 13 listopada w naszej szkole. Narodowymi barwami mieniły się przepyszne galaretki, lukrowane pierniki, bezy i ptysie, a z  babeczek i owocowych deserów wyłaniały małe biało-czerwone flagi.
Przygotowane poczęstunki zgromadziły ogromną liczbę zarówno uczniów jak i nauczycieli. Członkowie Samorządu Uczniowskiego dopilnowali, by nikt nie odszedł z pustymi rękami.
Kawiarenka okazała się olbrzymim sukcesem, za co gorąco dziękujemy wszystkim organizatorom, uczniom i rodzicom. Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na zorganizowanie dyskoteki andrzejkowej 23 listopada, na którą już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8.