IMG 2246 mniejszaŚwięto Edukacji Narodowej
Z okazji Święta Edukacji Narodowej został przygotowany apel przez uczniów klas 3a, 5a i 6a. Po przywitaniu publiczności i wszystkich gości, krótkim wstępie wprowadzającym i życzeniach dla wszystkich pracowników oświaty, wręczeniu kwiatów od Samorządu Uczniowskiego oglądaliśmy występy naszych uczniów.
Klasa 3a z widocznym wsparciem pani Basi Kotyli zaprezentowała 3 piosenki, piosenka „Nauczyciel mądra głowa” została przyjęta wręcz owacyjnie. Przedstawienie klasy 6a było fantazją na temat tego, co działoby się z zaczarowanym nauczycielem. Zaczarowanym „negatywnie”. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Potem klasa 5a pokazała swoje zdolności aktorskie w scenkach na temat szkoły, ilustrowanych fragmentami znanych piosenek. Za występami stoją nauczyciele, którzy przygotowali uczniów. Pani Ola Sobala, Marta Trybus i Sławomir Koman.
Publiczność gorącymi brawami doceniła aktorów. Na zakończenie pani dyrektor Jadwiga Cielińska jeszcze raz ciepło przywitała gości, szczególnie  emerytowanych pracowników naszej szkoły, Marię Jaskółę, Jolantę Perygę, Alicję Kroczak, Kazimierę Jędrysik. Podziękowania za rzetelną, sumienną pracę skierowała do pana Zenona Chałupy, który odszedł niedawno na emeryturę.