received 687794199527655Stypendia Burmistrza Środy Ślaskiej wręczone!
Dwunastu absolwentów klas ósmych gminnych szkół podstawowych oraz szesnastu uczniów klas V-VIII z wybitnymi osiągnięciami w nauce otrzymali Stypendium Burmistrza Środy Śląskiej. Średzcy prymusi odebrali gratulacje z rąk burmistrza Adama Rucińskiego w sali konferencyjnej Średzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Wśród wyróżnionych były trzy uczennice naszej szkoły: Julia Stepień, Wiktoria Fronczak i Jagoda Dudek.
Jednorazowe Stypendium Burmistrza Środy Śląskiej w kwocie 300 -500 zł otrzymało 12 uczniów, którzy ukończyli ósmą klasę w roku szkolnym 2022/2023. Jedenastu ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej oraz jedna uczennica ze Szkoły Podstawowej w Szczepanowie.
Z kolei stypendia przyznawane przez okres 10 miesięcy w kwocie 200-300 zł przyznane zostały 16 uczniom – 1 z SP w Ciechowie, 3 z SP w Rakoszycach oraz 12 z SP nr 3 w Środzie Śląskiej. Prymusi odbierali stypendia w towarzystwie rodziców i opiekunów z rąk burmistrza i dyrektora ZOPO Krzysztofa Perygi.
. Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych osiągnieć J Poniżej pełna lista stypendystów.