wyprawka 2Drodzy Rodzice uczniów klasy pierwszej!

Poniżej wykaz niezbędnych przyborów dla ucznia klasy I :)
  • Tornister, nie plecak. Bo tornister jest usztywniany, dzięki temu zdecydowanie lepszy dla kręgosłupa. Poza tym zeszyty i książki nie będą mieć pozaginanych rogów, a dzięki przegródkom, dziecku będzie łatwiej odnaleźć różne rzeczy.
  • Zeszyty 16-kartkowe ( 3 w kratkę, w 3 wąskie linie )
  • Piórnik: 2 ołówki, kredki ołówkowe,  gumka temperówka, nożyczki, klej w sztyfcie,
  • 2 teczki - jedna na gumkę, druga sztywna,
  • blok techniczny biały A4, blok techniczny kolorowy A4,
  • wycinanki, farby plakatowe
  • kredki ołówkowe (polecam pastelowe- Bambino) oraz kredki świecowe
  • obuwie na zmianę, koniecznie na białych gumowych spodach.
  • Strój na WF-biały podkoszulek i granatowe spodenki.
  • Strój galowy tzn. biała bluzka i spódnica czarna lub granatowa, koszula i czarne lub granatowe spodnie.

Warto pamiętać, że zakupione przybory (nożyczki i gumkę także) i zeszyty należy starannie podpisać na zewnętrznej stronie okładki, by później nie było niepotrzebnych nieporozumień, czy łez z powodu zagubienia,  czy podmiany szkolnych akcesoriów.

Pozostałe informacje na temat potrzebnych przyborów dla dziecka ustalimy 4 września.

Do zobaczenia

wychowawca klasy Ib Małgorzata Kociołek- Partyka