IMG202301241000271"Bal karnawałowy"

24 stycznia 2023r. w naszej szkole spotkać można było księżniczki, wróżki, policjantów, strażaków, kowbojów. Pojawiła się także żabka, biedronka, pirat, psi patrol. Powodem spotkania tych wszystkich bajkowych postaci był bal zorganizowany dla najmłodszych dzieci i uczniów Szkoły Podstawowej im. Sybiraków.
Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawachi konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. W rolę wodzireja wcielił się zespół "Hajdasz". Wspólne zabawy, gry i tańce sprawiły dzieciom wiele radości i na pewno pozostawiły w ich pamięci niesamowite wrażenia.