indeks NŚwięto Edukacji Narodowej
Miarą kultury społeczeństwa jest szacunek okazywany stanowi nauczycielskiemu”- myśl tę wypowiedziała Eliza Orzeszkowa, a ponieważ jest jak najbardziej aktualna, zasługuje na przypomnienie.
14 października odbyła się w szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od recytacji wierszy przygotowanych przez uczniów klasy III. Następnie odbyło się przedstawienie przygotowane przez kolegów z klasy VI i IV naszej szkoły pod opieką wychowawców. Młodzi artyści piosenką i radosnym słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Dyrektor szkoły dziękowała w tym dniu wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w codzienną, trudna pracę z dziećmi i młodzieżą.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Podczas akademii pożegnano również panią Kazimierę Jędrysik, która odeszła z pracy na zasłużoną emeryturę.