received 413565530961006Spotkanie ze Strażą Miejską
Klasy I-III oraz grupy przedszkolne naszej szkoły 28 września odwiedzili przedstawiciele Straży Miejskiej ze Środy Śląskiej. Podczas zajęć edukacyjnych dzieci zapoznały się z pracą strażnika, a także miały okazję wykazać się wiedzą na temat znajomości zasad bezpieczeństwa na drodze, kontaktów z osobami nieznajomymi oraz znajomości numerów alarmowych.
Zdobytą wiedzę dzieci utrwaliły w praktyce. Każde dziecko miało możliwość zapoznania się z pracą policjanta, pieszego i kierowcy, oraz praktycznym działaniom- przejście przez jezdnię w miejscu oznakowanym. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały odblaski. Bardzo dziękujemy przedstawicielom Straży Miejskiej za przeprowadzenie zajęć edukacyjnych związanych z bezpieczeństwem na drodze.