Szkolne aktualności

Bal"W karnawale wszyscy urządzają bale"
22 stycznia 2020r. w naszej szkole spotkać można było księżniczki, wróżki, policjantów, strażaków, kowbojów. Pojawiła się także żabka, biedronka, pirat, rycerz. Powodem spotkania tych wszystkich bajkowych postaci był bal zorganizowany dla najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej im. Sybiraków.
Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawachi konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. W rolę wodzireja wcielił się zespół "Hajdasz". Wspólne zabawy, gry i tańce sprawiły dzieciom wiele radości i na pewno pozostawiły w ich pamięci niesamowite wrażenia.