Szkolne aktualności

IMG 20191011 114006Arena Gigantów

W piątek 11 października uczniowie klas 5a, 5b i 6a wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Areny Gigantów mieszczącej się na parkingu Stadionu Wrocław. Jest to olbrzymi plac zabaw, na którym dzieci mogły korzystać z przeróżnych atrakcji. Mieszczą się tam m.in. dmuchane zjeżdzalnie, tor przeszkód, boisko do gry w  badmintona, stoły pingpongowe a także scena taneczna.
 
 
 
 
Szaleństwu nie było końca. Największą popularnością cieszył się tor przeszkód złożony z dmuchanych piłek. Wielu śmiałków próbowało swoich sił, jednak nie było łatwo go pokonać. Na wielkich, dmuchanych zjeżdalniach dzieci urządzały wyścigi, na boisku stylizowanym na grę w piłkarzyki rozgrywano mecz piłkarski, dziewczynki tańczyły makarenę i belgijkę, chłopcy grali w ping ponga i cymbergaja.
Wiele zabawy dostarczyła próba przejścia wyznaconego dystansu w alkogoglach (okularach zniekształcających obraz). Nie mniejszą atrakcją było skakanie nad obracającym się ramieniem. Wygrywał ten, kto najdłużej utrzymał się na podeście.
Wszyscy wrócili z wycieczki roześmiani i szczęśliwi. Taki wyjazd to idealny pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu.