Szkolne aktualności

cyrkTo była świetna zabawa!
27 września w progach naszej szkoły mieliśmy okazję gościć artystów cyrkowych. Widowisko przyciągnęło sporą ilość widzów, nie tylko tych najmłodszych. Dzieci z nieukrywanym podekscytowaniem czekały na rozpoczęcie przedstawienia. Do wspólnej zabawy zostali zaproszeni uczniowie wszystkich klas. 
Tego dnia mieliśmy okazję podziwiać m.in. występy komika, pokaz niezwykle trudnej sztuki utrzymywania równowagi, niecodzienną jazdę rowerem oraz pokaz iluzjonistyczny.
Oprócz silnych wrażeń ekipa zapewniła nam również mnóstwo świetnej zabawy. Nasi uczniowie wiele razy mieli okazję sami zaprezentować swoje cyrkowe zdolności. Jednym wychodziło to lepieje innym gorzej, jednak za każdym razem kończyło się olbrzymią salwą śmiechu. Kilku ucziów przejawiło prawdziwy cyrkowy talent. Kto wie, może wśród nich jest przyszły artysta cyrkowy.