indeks 2Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Dnia 19 czerwca 2019r. o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Rakoszycach. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. sprawowaną przez proboszcza ks. Pawła Stypę. Po mszy św. wszyscy udali się do szkoły, aby  na uroczystej akademii pożegnać uczniów klas VIII SP i III gimnazjum. Uczniowie , nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście obejrzeli program artystyczny przygotowany przez młodzież, wzruszeniom nie było końca.
Nastepnie dyrektor szkoły p. Jadwiga Cielińska uroczyście rozdała świadectwa i nagrody dla wyróżnionych absolwentów. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w realizacji planów edukacyjnych oraz udanych wakacji. Wiemy, że z wieloma na pewno jeszcze kiedyś się spotkamy.
Do zobaczenia 02 września 2019roku!