Szkolne aktualności

  udanin X edycja turnieju "Moje boisko Orlik -
Udanin 2018"
Szkoła w Rakoszycach po raz kolejny skorzystała z zaproszenia SP w Udaninie i z chęcią uczestniczyła w turnieju piłki nożnej, rozgrywanym w trzech kategoriach. Zawody odbyły się 18 maja 2018 r. na Boisku Sportowym Orlik w Udaninie. Turniej otworzyła Wójt Gminy Udanin.  Jako pierwsi do rywalizacji przystąpiły reprezentacje szkół SP w Rakoszycach i  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Udaninie. Całe zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. W oczekiwaniu na wyniki każdy zawodnik mógł uzupełnić kalorie ciepłym poczęstunkiem
Wyniki poniżej:
Kategoria kl. VI dziewczyny:
I miejsce – SP Mieczków
II miejsce – SP Rakoszyce
III miejsce – SP Udanin
Kategoria kl. VI chłopcy:
I miejsce – SP Rakoszyce
II miejsce – SP Udanin
III miejsce – SP Jaroszów
Kategoria kl. VII chłopcy:
I miejsce – SP Rakoszyce
II miejsce – SP Udanin
III miejsce – SP Mieczków
Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy zawodnik – Oskar Galica