P5084432Mini Playback Show.
08 maja odbył się w naszej szkole XVIII gminny konkurs Mini Playback Show dla uczniów klas I-III SP. Cele  konkursu to: integracja poprzez zabawę uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy Środa Śląska, nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni, umożliwienie dzieciom nie odnoszącym sukcesów w nauce zaistnienia w innych dziedzinach życia.
Ocenie podlegało: wykonanie utworu, przebranie za gwiazdę, ruch na scenie, ogólne wrażenie artystyczne oraz dobry humor. Organizatorami konkursu byli p. Małgorzata Kociołek- Partyka i p. Andrzej Partyka.
Jury w składzie:
  1. Barbara Kotyla
  2. Józefa Durda
  3. Natalia Kołodziej
  4. Anna Burak

dokonało oceny uczestników prezentacji taneczno- muzycznych uczniów w kategoriach:

• występ indywidualny
  1. Hanna Matuszewska- SP Środa Śląska
  2. Kinga Kata - SP Środa Śląska
  3. Hanna Pawlik SP Rakoszyce , Tymon Gleń SP Środa Śląska
  4. Wyróżnienie – Hanna Nawara
  • zespół