pilka

Zawody piłki ręcznej
Dnia 3 marca 2018 roku w Szkole podstawowej w Środzie Śląskiej po raz kolejny   odbyły się zawody piłki ręcznej, na które zostało zaproszone nasza reprezentacja SP Rakoszyce. Tym razem w mocno okrojonym składzie przyszło nam rywalizować z zespołami z Legnicy, Mirska, Kobierzyc, Lubiąża i Środa Śl. Nasza reprezentacja w składzie Oliwia Kopeć, Kornelia Gagat, Barbara Dulska, Wiktoria Żarkowska, Gosia Zatońska, Julia Polak oraz wiktoria Dłużeń, zajęły 4 miejsce. Na uwagę i wielkie brawa zasługują wszystkie dziewczyny, walczyły jak równy z równym z każdym zespołem pomimo zmęczenia i braku zmienników, oceniam ich występ bardzo wysoko. To już kolejny taki turniej organizowany w dni wolne od szkoły w roku szkolnym 2017/18. Podziękowania kieruję do samych zawodniczek za chęć wzięcia udziału w turnieju, oraz dla rodziców za doping i zorganizowanie dojazdu młodym zawodniczkom. Przemysław Parafiniuk.