ferieBezpieczne ferie 2018.

Tuż przed feriami uczniów naszej szkoły odwiedził policjant z Powiatowej Komedy Policji w Środzie Śląskiej. Przypomniał im o zasadach bezpieczeństwa jakich podczas czasu wolnego powinni przestrzegać. Pan Policjant tłumaczył, jak należy bezpiecznie i uważnie bawić się w trakcie dni wolnych, unikać zabaw w pobliżu jezdni, na zamarzniętych zbiornikach wodnych. Przypomniał podstawowe zasady poruszania się po drodze. Szczególny nacisk położył na obowiązkowe używanie elementów odblaskowych przez pieszych, które zwłaszcza teraz, przy zmiennej aurze i trudnych warunkach atmosferycznych, są niezbędne.
Żegnając się z uczniami i nauczycielemi dzielnicowy życzył wszystkim udanych i bezpiecznych ferii zimowych.