P3103674Wierszykarnia - konkurs recytatorski

7 marca 2017 r. odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, który niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród naszych uczniów. W konkursie wzięło udział 32 uczestników klas I -III. Recytowali oni wybrane przez siebie wiersze poezji dziecięcej. Mimo tremy wszyscy uczestnicy wypadli świetnie prezentując talenty recytatorskie.

Jury w składzie: Barbara Kotyla, Jolanta Król, Beata Koman wyłoniło zwycięzców:

W kategorii klas I- szych

1.   Ameli Bronowicka

2.   Lena Szachniewicz

3.   Chantal Wilk

W kategorii klas II-ich

1. 1.Oliwia Muller
  2. 2.Lena Trybała
  3. 3.Wiktoria Wojciechowicz

W kategorii klas III-ich

1. 1.Paulina Buczkowska
  2. 2.Faustyna Niedzielska
  3. 3.Oliwia Żmuda

Za włożony trud i pracę występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz nagrodami. Oprócz pamiątkowych dyplomów wszyscy otrzymali drobne upominki.

10 marca 2017 r. zdobywcy pierwszych miejsc reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim, który miał miejsce w naszej szkole. W konkursie brały udział dzieci ze Szkoły Podstawowej z Ciechowa, Szczepanowa i Środy Śl. Zwycięzcami zostali:

w kategorii klas I-szych

1. 1.Natalia Kuzio
  2. 2.Amelia Bronowicka
  3. 3.Hanna Suszycka

- w kategorii klas II – ich

1. 1.Zofia Staszczyk
  2. 2.Oliwia Muller
  3. 3.Kinga Wołkołowska

- w kategorii klas III – ich

1. 1.Aleksandra Tomaszewska
  2. 2.Aniela Przystał
  3. 3.Bartosz Kata

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Nagrody i wyróżnienia w konkursie oraz poczęstunek dla uczestników ufundowała p.M . Kociołek Partyka – opiekun szkolnego sklepiku „Grosik”.

Organizatorzy:

Marzena Krankiewicz