Resized 20240424 121826Najlepsi matematycy klas IV-VIII
W kwietniu odbyły się Gminne Konkursy Matematyczne. Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej zorganizowała konkurs dla kl.4-6. Z wielką radością informujemy, że  nasz uczeń Leon Medyński zdobył 3 miejsce w kategorii klas piątych. Jesteśmy dumni z Leona, ponieważ w zeszłym roku również był laureatem tego konkursu. Gratulujemy Leonowi ! O 3 miejsce w kategorii klas 4 otarł się nasz uczeń Mikołaj Wilczyński, który zdobył tyle samo punktów, co jego kolega z Ciechowa i o ostatecznym zajęciu 4 miejsca zdecydowały dodatkowe zapisy regulaminowe.
Szkoła Podstawowa nr 1 w Środzie Śląskiej zorganizowała konkurs dla kl. 7- 8. W kategorii klas ósmych laureatem został nasz uczeń Alan Gratkowski. Gratulujemy Alanowi!