Szkolne aktualności

image00000222 Gminny Konkurs Mini Playback Show
Mini Playback Show to konkurs organizowany przez naszą szkołe. Polega on na wcieleniu się w piosenkarza lub piosenkarkę i zaprezentowaniu jego utworu.
23 kwietnia 2024r. uczniowie klas I-III szkół podstawowych z Rakoszyc, Środy Śląskiej, Ciechowa i Szczepanowa, wykazali się w konkursie nie tylko dobrą grą aktorską w naśladowaniu swoich idoli, ale i dużą pomysłowością. Na scenie mogliśmy zobaczyć dziewczynkę wykonującą utwór Sarsy - Naucz mnie. Małą wersję Avril Lavigne w utworze Girlfriend. Był też występ, który porwał wszystkie dzieci do śpiewu - Supermoce.
 
To już 22 edycja tego konkursu, którego głównym celem jest integracja poprzez zabawę uczniów z różnych szkół. W tym roku w naszej zabawie wzięło udział 69 uczniów, ten wynik bardzo nas cieszy, bo z roku na rok jest nas coraz więcej :)

Jury dokonało oceny uczestników prezentacji taneczno- muzycznych w kategoriach:

 • występ indywidualny
  1. Laura Ściana-       SP 3 Środa Śląska, Pola Wróblewska –SP Rakoszyce
  2. Marcelina Radziszewska- SP 3 Środa Śląska, Oliwia Hamkało SP Ciechów
  3. Blanka Tyszkiewicz- SP 1 Środa Śląska, Amelia Wojtasińska SP 1 Środa Ślaska
 • zespół
  1. Klasa II - SP 1 Środa Śląska , Klasa II a- SP 1 Środa Śląska
  2. Klasa III - SP 1 Środa Śląska, Klasa III C - SP 3 Środa Śląska
  3. Klasa II b- SP Rakoszyce, Klasa 2 C- Kleks SP 3 Środa Śląska

Wyróżnienie Star Girls- SP Szczepanów