Szkolne aktualności

IMG 20231222 WA0012"Maleńka przyszła miłość"
Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane są w polska tradycję. Tegoroczne jasełka w naszej szkole zostały przygotowane przez uczniów wszystkich klas. Scenariusz przedstawienia zawierał najważniejsze wydarzenia towarzyszące narodzinom Jezusa.
Występ dzieci wprowadził nas w czas Bożego Narodzenia pełnego pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Był dla wszystkich lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji.
Uroczystość jasełkowa okazała się bardzo udana, widzowie byli oczarowani magią przedstawienia, śpiewem kolęd najmłodszych. Stała się również okazją do wzmacniania więzi między uczniami, rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi. Po części artystycznej Dyrektor szkoły p.Jadwiga Cielińska pochwaliła występ młodych artystów oraz złożyła obecnym życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.