Szkolne aktualności

mikołajMikołajki
Jak każdego roku o tej porze wszystkie dzieci czekają na wizytę Świętego Mikołaja. Również i w tym roku nie mogło być inaczej. Dzieci z punktu przedszkolnego, zerówki oraz uczniowie naszej szkoły, pięknie ubrane, z uśmiechem na twarzy, 6 grudnia spotkały się z długo wyczekiwanym gościem- Świętym Mikołajem.
Okazało się, że wszyscy byli grzeczni, zarówno młodsi, jak i starsi - każdy otrzymał prezent.
Święty Mikołaj w skupieniu i z wielką uwagą wysłuchał wierszyków, pozdrowień oraz odpowiadał na wszystkie pytania dzieci, a następnie rozdał wszystkim przedszkolakom,  i uczniom prezenty. Nie obyło się bez pięknych, pamiątkowych fotografii ze Świętym Mikołajem, w zimowej scenerii, które wykonał p. Dawid Gruszczyński – były uczeń naszej szkoły.
Dziękujemy Radzie Rodziców Naszej szkoły za zorganizowanie spotkania ze Świętym Mikołajem oraz przygotowanie i ufundowanie wszystkich atrakcji.