hdimgc286a06aee53733bd1f46d6f8c7be7Piknik integracyjny
29 maja odbył się w naszej szkole piknik integracyjny w którym uczestniczyli uczniowie klasy III i Ib, oraz zaproszone dzieci z klasy IIIa z SP Środa Śląska. Trzecioklasiści z obu szkół spędzili trzy godziny na wspólnych grach, zabawach i tańcach. Po muzycznej rozgrzewce odbyły się zabawy ruchowe i integracyjne oraz gwóźdź programu - towarzyski mecz piłkarski. Po piłkarskich emocjach przyszedł czas na sianie koperku oraz zdjęcia w wiosennej ekofotobudce. Piknik zakończyło ognisko z pysznymi kiełbaskami oraz łakociami. W przyszłym roku szkolnym spotkanie uczniów z zaprzyjaźnionych szkół odbędzie się w Trójce. Mamy nadzieję, że uczniom z Rakoszyc spodoba się w SP 3 tak bardzo, jak im podobało się u nas, a to spotkanie będzie początkiem dłuuuugiej współpracy :)
zdjęcia do obejrzenia