received 719598912767459Jasełka z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką p. Renaty Medyńskiej- Bochenek. Nie inaczej było w tym roku, 21 grudnia  w pięknie udekorowanej sali zebrali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice. Piękna scenografia, ogromna ilość zapalonych lampek wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny wyjątkowy nastrój.
O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zaś zdolni aktorzy i wokaliści. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca do schronienia na noc, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajni. Jednak to do nich i małego Jezuska przybyli tak honorowi goście jak trzej mędrcy i złożyli dzieciątku pokłon. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była opowiadaniem o tradycjach światecznych, kolędami i pastorałkami .
Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. Natomiast dzieci miały możliwość uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.

Link do jasełek