IMG 20221207 WA0005Święty Mikołaj w naszej szkole
6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W tym dniu odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Radę Rodziców. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.

Korowód mikołajkowy złożony z Mikołajów i śnieżynek, z koszem pełnym słodkości, odwiedził wszystkich uczniów naszej szkoły. SU z tej okazji zorganizował również akcję „Mikołaj lubi czerwone”. Polegała ona na tym, że ten kto założy w tym dniu czerwoną czapkę Świętego Mikołaja, będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem. Akcja cieszyła się dużą popularnością. W szkole panowała niesamowita atmosfera. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył  świąteczny nastrój. Oby więcej takich dni w naszej szkole :-)