Szkolne aktualności

received 439373874836867Międzynarodowy Dzień Kropki
W czwartek 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Z tego powodu zaprosiliśmy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy, zwracając uwagę na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć. Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło na szkolnym korytarzu.

Uczniowie w tym dniu przyszli ubrani w kropki. Podczas lekcji klasy młodsze oglądały film „The Dot”, którego bohaterką była mała dziewczynka Vashti, która nie wierzyła we własne możliwości. Film ukazał nam, że w każdym z nas drzemie ukryty talent, trzeba go tylko w sobie odnaleźć. Książka "Kropka" Petera H. Reynoldsa stała się inspiracją dla uczniów i nauczycieli na całym świecie. W tym dniu nikt nie był „ w kropce”, za to wszyscy byli „zakropkowani”. Zwracali tym samym uwagę na to, że warto wierzyć w siebie.