Szkolne aktualności

Konkurs „Logo Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Rakoszycach”

logo
Organizatorem konkursu na opracowanie logo szkoły jest redakcja uczniowskiej strony internetowej w porozumieniu z Dyrekcją Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Rakoszycach.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego graficznego symbolu (logo) dla Szkoły Podstawowej im Sybiraków w Rakoszycach. Logo wykorzystywane będzie przez Szkołę do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych, itp.

 

W konkursie mogą brać udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, jej absolwenci oraz rodzice naszych uczniów, którzy zapoznali się z regulaminem konkursu. Więcej szczegółów tutaj: https://sprakoszyce.wixsite.com/home/nasza-szko%C5%82a. Na projekty czekamy do końca maja 2021 roku.

Logo przedstawione na grafice nie bierze udziału w konkursie. Zostało umieszczone w celach poglądowych.