hajdaszZajęcia taneczne- "Hajdasz".
04.09 odbył się po raz kolejny w naszej szkole pokaz zajęć rytmiczno-tanecznych. Centrum Hajdasz jest niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą realizującą program edukacyjno-wychowawczy pod nazwą Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier.
Program realizowany jest na szczeblu szkół podstawowych oraz przedszkoli.  W trakcie zajęć dzieci uczą się tańców dyskotekowych, towarzyskich, narodowych, integracyjnych oraz praktycznego zastosowania dobrych manier. Profesjonalnie przygotowane zajęcia taneczne pozwalają uczestnikom rozwijać swą sprawność fizyczną, kształtować wysoką kulturę osobistą, a ponadto pomagają realizować marzenia wielu dzieci.
Uczniowie klas 0-III z zainteresowaniem obejrzeli występ.
Zapraszamy chętne dzieci do zapisywania się na zaproponowane zajęcia u wychowawców!