DSCN1714Malowanie sali.
Sala lekcyjna nr 17 przeszła w czasie ferii metamorfozę. Została odmalowana dzięki inicjatywie rodziców uczniów klasy I a. O malowaniu sali rodzice rozmawiali już wcześniej. Ostateczna decyzja zapadła podczas wigilii klasowej. Dwa ciepłe kolory, które pokryły ściany, zupełnie odmieniły wygląd pomieszczenia. Stało się ono przytulne, pełne radości.
Podziękowanie za zaangażowanie, okazaną pomoc i poświęcenie swojego wolnego czasu kierujemy w stronę rodziców: państwa Katarzyny i Andrzeja Chojeckich, Agaty i Artura Mochockich, Małgorzaty i Marka Zając, pana Krzysztofa Żmudy, pani Moniki Ławik, Anny Szwedo, Wioletty Mochockiej, pana Artura Brody. Ponadto pomocą służyli panowie: Marcin Ławik, i Stanisław Różanowski oraz sami pierwszoklasiści: Oliwia Ławik i Mateusz Żmuda.