PB093342Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Ponad 100 zawodników z powiatu średzkiego wzięło udział w finale powiatowym XVII Turnieju „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku. Główne cele Turnieju to popularyzacja aktywnego stylu życia wśród uczniów szkół podstawowych, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń.

Na Orliku w Rakoszycach 9 listopada rozegrano kolejną edycję tego turnieju. Na tej sportowej imprezie spotkali się zarówno zawodnicy najmłodsi w wieku sześciu, siedmiu lat, jak i ich starsi koledzy. Podczas kilkugodzinnych rozgrywek, pomimo niskiej temperatury, atmosfera była gorąca, a gra ze wszech miar fair play ze strony wszystkich zawodników. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy I, V i VI SP.

Poziom rozgrywek był wysoki, więc o dobry wynik nie było łatwo. Dlatego tym bardziej cieszy III miejsce naszych reprezentantów. Z przyjemnością informujemy, że drużyna Oratorium, w której gra Lena Szachniewicz zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego.