W karnawale wszyscy bawią się wspaniale!

Dnia 22 stycznia 2016r w naszej szkole już od rana słychać było wesołą muzykę i radość dzieci z punktu przedszkolnego, oddziałów zerowych i klas I-III SP, które przyszły przebrane w stroje karnawałowe.

W ten wyjątkowy dzień wszyscy mogli „zamienić się” w wymarzoną postać. Były więc księżniczki, wróżki, damy, rycerze, kowboje, policjanci itp.  Dzieci prezentowały swoje stroje podczas konkursów, tańców indywidualnych i grupowych, wspólnych zabaw. Nauczycielki dołożyły wszelkich starań, by wystrój „sali balowej" wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy Na sali gimnastycznej podczas pląsów robiło się kolorowo, wirowało konfetti, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy najmłodszych. Podczas balu prowadzący z zespołu p. Aliny Zwoźniak zachęcali, nie tylko dzieci, ale i rodziców do śpiewania znanych piosenek, zabaw i korowodów. Wspólna zabawa dostarczyła niezapomnianych wrażeń i radości naszym najmłodszym uczniom.