Jestem sobie przedszkolaczek...

Dzień  27 listopada 2015 r. na długo pozostanie w pamięci dzieci z punktu przedszkolnego i  ich rodziców. Właśnie tego dnia odbyła się ważna uroczystość - Pasowanie na Przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich gości  i  dzieci  przez Panią  Dyrektor Jadwigę Cielińską. Następnie dzieci  przedstawiły ciekawą  część  artystyczną  przygotowaną  pod opieką  pani Marioli  Straube. Były piosenki, wiersze, tańce  oraz  twórcze  zabawy ruchowe. Po występach dzieci  złożyły uroczyste ślubowanie na dzielnego przedszkolaka. Pani  Dyrektor dokonała oficjalnego pasowania dzieci  na  przedszkolaków. Rodzice z dumą obserwowali  i  podziwiali swoje pociechy. Na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia, pełne wrażeń i emocji  dzieci otrzymały dyplomy i  rożki obfitości. Wszyscy udali się także na wspólny słodki  poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci.