14 października

Dzień Edukacji Narodowej, jak co roku, jest okazją do spotkania wszystkich obecnych i byłych pracowników naszej szkoły.

To jeden z nielicznych dni w roku szkolnym, kiedy uczniowie mają okazję podziękować nauczycielom za ich pracę, trud i zaangażowanie. Akademię rozpoczęła Pani Dyrektor Jadwiga Cielińska wręczając nauczycielom podziękowania za ich pracę, oddanie i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań, życząc wszystkim, aby rozbudzali wśród uczniów pasje i zapał do podejmowania działań. Były kwiaty i upominki dla pracowników i emerytów. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy IA gimnazjum wraz z wychowawczynią panią Aleksandrą Sobalą – Kurzawą. Kwiaty i podziękowania złożyli również przedstawiciele samorządu uczniowskiego. Dzień był wyjątkowo miły.