Dzieci bawiły się wspaniale w tegorocznym karnawale

Tak też było u nas: wspaniała muzyka, zabawa, radość, bajkowe postacie.

W dniu 9 stycznia w naszej szkole odbył się wspaniały bal karnawałowy dla dzieci z klas 0 - III oraz punktu przedszkolnego. Tego dnia  już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider - Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na sali gimnastycznej podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas balu prowadzący z zespołu pani Aliny Zwoźniak włączyli wszystkich do śpiewania znanych piosenek, do zabaw i korowodów. Tak wspaniałe, radosne nastroje towarzyszyły wszystkim uczestnikom tegorocznego balu karnawałowego.
Kolejny bal karnawałowy już za rok! Zapraszamy już dziś.