Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 18 listopada 2014 roku w punkcie przedszkolnym odbyła się uroczystość - „ Pasowania na przedszkolaka”.

Dzień ten był dniem szczególnym dla naszych najmłodszych, pełnym wrażeń i emocji. Dzieci pod opieką wychowawczyni pani Marioli Straube długo przygotowywały się na ten wyjątkowy dzień. Podczas uroczystości zaprezentowały swoje umiejętności, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. W obecności rodziców i gości złożyły też uroczyste ślubowanie. Po ślubowaniu Pani Dyrektor dokonała oficjalnego pasowania na przedszkolaka. Następnie dzieciom zostały wręczone dyplomy. Po gratulacjach i życzeniach, przyszedł czas na słodkie niespodzianki, dzieci zostały obdarowane „ rożkami obfitości”, ufundowanymi przez rodziców. Po uroczystości wszyscy zasiedli do wspólnego stołu, na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci.