Wyjątkowa wycieczka do lasu

1 października 2014 r. klasy IIa, VI wraz z wychowawczyniami uczestniczyły w wycieczce do lasu w Nadleśnictwie Kobylniki.

Klasy te zostały zaproszone w nagrodę za zorganizowanie w szkole zbiórki kasztanów i żołędzi, które przekazane zostały na potrzeby koła Łowieckiego „Bór”. Po lesie oprowadzał dzieci Pan Leśniczy Ryszard Bała. W lesie uczniowie obserwowali jesienne zmiany w przyrodzie. W domku myśliwskim odbyło się spotkanie z Myśliwymi, którzy w bardzo ciekawy sposób opowiadali o swojej pracy. Na leśnej polanie czekało na nich ognisko przygotowane przez pana leśniczego. Pieczenie kiełbasek , wspólne zabawy, rozmowy, były dla wszystkich wspaniałą formą integracji. Pogoda tego dnia była piękna, humory dopisywały. Wszyscy bardzo zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domu, oczekując następnej takiej wycieczki za rok.