|
|||||||||
Nazwa Beneficjenta: | Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Rakoszycach | ||||||||
Nr projektu: | |||||||||
Lp. | Rodzaj wsparcia/działania (nazwa kursu/ szkolenia/zajęć) |
Data udzielania wsparcia | Godziny udzielania wsparcia | Nazwa wykonawcy/ Imię i nazwisko prowadzącego |
|||||
1. | Zajęcia rozwijające z przyrody | 20.11.2020 | 13:40 - 14:25 | Lucyna Andruszków | |||||
2. | Zajęcia wyrównawcze z przyrody | 20.11.2020 | 11:50 - 12:35 | Lucyna Andruszków | |||||
3. | Zajęcia rozwijające z j. angielskiego kl. IV | 17.11.2020 | 11:50 - 12:35 | Małgorzata Bolek | |||||
4. | Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego kl. VI a | 17.11.2020 | 13:40 - 14:25 | Małgorzata Bolek | |||||
5. | Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego kl. VI b | 17.11.2020 | 12:45 - 13:30 | Małgorzata Bolek | |||||
6. | Zajęcia rozwijające z matematyki kl. V | 19.11.2020 | 12:45 - 13:30 | Aleksandra Sobala - Kurzawa | |||||
7. | Zajęcia rozwijające z matematyki kl. V | 19.11.2020 | 13:40 - 14:25 | Aleksandra Sobala - Kurzawa | |||||
8. | Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. VII | 20.11.2020 | 13:40 - 15:15 | Aleksandra Sobala - Kurzawa | |||||
9. | Zajęcia rozwijające z matematyki kl. VI, VII | 18.11.2020 | 13:40 - 14:40 | Aleksandra Sobala - Kurzawa | |||||
10. | Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego | 17.11.2020 | 14:30 - 15:15 | Sławomir Koman | |||||
11. | Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego | 18.11.2020 | 14:30 - 15:15 | Sławomir koman | |||||
12. | Zajęcia rozwijające z j. niemieckiego | 20.11.2020 | 13:40 - 14:25 | Sławomir Koman | |||||
13. | Zajęcia rozwijające z j. niemieckiego | 20.11.2020 | 14:30 - 15:15 | Sławomir Koman | |||||
14. | Zajęcia rozwijające z matematyki | 19.11.2020 | 12:45 - 13:30 | Barbara Kotyla | |||||
15. | Zajęcia rozwijające z przyrody | 16.11.2020 | 12:45 - 13:30 | Barbara Kotyla | |||||
16. | Zajęcia rozwijające z matematyki | 17.11.2020 | 13:40 - 14:25 | Renata Medyńska - Bochenek | |||||
17. | Zajęcia wyrównawcze z matematyki | 18.11.2020 | 13:40 - 14:25 | Renata Medyńska - Bochenek | |||||
18. | Zajęcia wyrównawcze z przyrody kl. III, IV | 16.11.2020 | 12:45 - 13:30 | Małgorzata Kociołek - Partyka | |||||
19. | Zajęcia wyrównawcze z przyrody kl. III, IV | 16.11.2020 | 13:40 - 14:25 | Małgorzata Kociołek - Partyka | |||||
20. | Zajęcia wyrównawcze z przyrody kl. III, IV | 19.11.2020 | 12:45 - 14:15 | Małgorzata Kociołek - Partyka | |||||
21. | Zajęcia wyrównawcze z matematyki | 17.11.2020 | 13:00 - 14:30 | Małgorzata Kociołek - Partyka | |||||
22. | Zajęcia rozwijające z informatyki | 18.11.2020 | 13:30 - 15:00 | Małgorzata Kociołek - Partyka | |||||
23. | Zajęcia wyrównawcze z matematyki | 20.11.2020 | 12:00 - 12:45 | Jolanta Peryga | |||||
24. | Zajęcia rozwijające z matematyki | 16.11.2020 | 11:50 - 12:35 | Marzena Krankiewicz | |||||
25. | Zajęcia rozwijające z matematyki | 20.11.2020 | 11:30 - 13:00 | Marzena Krankiewicz | |||||
26. | Zajęcia wyrównawcze z matematyki | 18.11.2020 | 11:30 - 13:00 | Marzena Krankiewicz | |||||
27. | Zajęcia wyrównawcze z matematyki | 19.11.2020 | 12:30 - 13:15 | Marzena Krankiewicz |