IMG 20221121 WA0005Mecz Polska-Chile
16 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe na mecz piłki nożnej Polska – Chile, który został rozegrany w na stadionie Legii w Warszawie. Wyjazd zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego Przemysław Parafiniuk .
Celem wyjazdu było kształtowanie właściwej postawy kibica sportowego, propagowanie aktywnych, ciekawych, pozytywnych i wartościowych form spędzania wolnego czasu, dobra zabawa w grupie rówieśniczej. Uczniowie  w barwach narodowych wiernie kibicowali polskiej reprezentacji. Impreza rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem „Mazurka Dąbrowskiego”. Reprezentacja Polski wygrała, więc uczniom dopisywał dobry humor i pytali o kolejne tego typu wyjazdy. Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowało 5 opiekunów- rodziców, którym bardzo dziekujemy. :)