Festyn Charytatywny!!!

Dyrektor i Szkolne Koło Wolontariatu w Szkole Podstawowej w Rakoszycach serdecznie zapraszają na Festyn Charytatywny 21 maja 2022r., który odbędzie się na terenie szkoły przy ul. Wrocławskiej 44 od 13.00 do 20.00.

Dla dzieci zostały przewidziane różnego rodzaju atrakcje m. in.: dmuchane place zabaw, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, tatuaże, Turniej Piłki Nożnej w kategorii SKRZAT, tańce integracyjne i KARAOKE.

Atrakcje dla wszystkich gości: wielkie grillowanie, domowe wypieki ciast, hot-dog, wata cukrowa, popcorn, pajda chleba ze smalcem.

Występ Orkiestry Dętej ze Smolca, występy taneczne i poetyckie uczniów oraz koncerty muzyczne lokalnych artystów. Ponadto w programie pokaz motocykli Wings of Freedom, maszyn firmy FBSerwis oraz wozu policyjnego i strażackiego.

Podczas festynu zostaną przeprowadzone licytacje i loteria fantowa, a w ostatnim punkcie programu zostaną rozlosowane cenne nagrody wśród wszystkich osób biorących w nich udział.

Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”.

ZAPRASZAMY I LICZYMY NA PAŃSTWA OBECNOŚĆ!!!