processed b29009b4 a9b9 4f7c 9ca0 9846ff0482aa l4FB7g2yOdwiedziny w Domu Troskliwej Opieki „SANTORIUS”

Do spotkania doszło 20 grudnia 2021r. na dziedzińcu Domu Troskliwej Opieki „SANTORIUS”. Zagościli w nim Nasi uczniowie z klasy IVa oraz wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu z opiekunkami p. Jolantą Król i p. Aleksandrą Sobalą-Kurzawą. Uczniowie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia złożyli życzenia i zaśpiewali kolędę – „Przybieżeli do Betlejem”, a po niej wręczyli świąteczne ozdoby, słodkie upominki w postaci pierniczków i ogromne ilości herbat owocowych na umilenie długich zimowych wieczorów.

Panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera. Na pożegnanie otrzymaliśmy słodki poczęstunek w postaci cukierków.

Wizyta na długo pozostanie w Naszej pamięci.