Szkolne aktualności

P5140763 KopiowanieXIX gminy konkurs
„Mini Playback Show”
Uczniowie klas I-III Szkół Podstawowych z Rakoszyc, Środy Śląskiej, Ciechowa, Szczepanowa uczestniczyli w Gminnym Konkursie „Mini Playback Show”, który organizowany był w naszej szkole już po raz dziewiętnasty.
Celem konkursu była integracja poprzez zabawę uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy Środa Śląska, nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni. Bardzo ważne było to, aby umożliwić dzieciom nie odnoszącym sukcesów w nauce, zaistnienie w innych dziedzinach życia.
Ocenie podlegało: wykonanie utworu, przebranie za gwiazdę, ruch na scenie, ogólne wrażenie artystyczne oraz dobry humor
Jury dokonało oceny uczestników prezentacji taneczno- muzycznych uczniów w kategoriach. Klasyfikacja przedstawia się nastepująco:
 • występ indywidualny
  1. Zofia Filus- SP Środa Śląska
  2. Kinga Kata - SP Środa Śląska, Chantal Wilk- SP Rakoszyce
  3. Maria Walczak , Michał Kąkol SP- Środa Śląska
 • zespół
  1. Lena Bilecka, Alicja Domaradzka- SP Środa Śląska
  2. Klasa IIb- Mao Zumba- SP Ciechów
  3. „Super dziewczyny”- SP Szczepanów.