Szkolne aktualności

P3050593 KopiowaniePrzegląd recytatorski klas I-III
Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Wierszykarnia” odbył się w naszej szkole 5 marca 2019r. Do konkursu przystąpili uczniowie klas I-III ze szkół z Rakoszyc, Środy Ślskiej, Szczepanowa i Ciechowa. Wszyscy uczestnicy wspaniale przygotowali recytację wierszy patriotycznych, dbając nie tylko o doskonałą interpretację i poprawność językową. Miło nam poinformować, że wśród laureatów znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Amelia Bronowicka IIIa i Weronika Sławińska IIb.
Jurorzy przyznali nagrody w trzech kategoriach:
Klasy pierwsze
I miejsce- Michał Kąkol
II miejsce- Michał Zawisza
III miejsce- Alicja Podolska
Klasy drugie
I miejsce- Maja Jurgiel
II miejsce- Agata Spring
III miejsce- Weronika Sławińska
Klasy trzecie
I miejsce- Hanna Kaznowska
II miejsce- Amelia Bronowicka
III miejsce- Kaja Ziemba