Szkolne aktualności

dobrze cię widziec"Dobrze Cię widzieć”
21 marca, pierwszy dzień wiosny. Pani Dyrektor na specjalnie zorganizowanym w tym dniu apelu podkreśliła, że mamy kolejne rozwiązania, aby uczniowie czuli się bezpieczni, a rodzice spokojni o to, że zagwarantowali dzieciom dobre dojście do szkoły i bezpieczną szkołę. Nasza szkoła przyłączyła się w bieżącym roku szkolnym do ogólnopolskiego programu "Dobrze Cię widzieć" – realizowanego w ramach projektu „Bezpieczna droga”, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży.
Wszyscy uczniowie klas I-VIII otrzymali od organizatorów kamizelki odblaskowe. Na lekcjach techniki i wychowania fizycznego prezentowano film edukacyjny promujący kampanię. Uczniowie klas I-III w barwnym korowodzie przeszli ulicami Rakoszyc. Byli widoczni, gdyż mieli założone kamizelki odblaskowe.
O szczegółach kampanii można przeczytać na stronie www.dobrzeciewidziec.org